Výprava Za zvířátky do Nesper – pro benjamínky/Lišky

v sobotu 10. října proběhne jednodenní výprava do Nesper. Je určená zejména pro nejmladší družinu benjamínků, zúčastnit se mohou i děti z družiny Lišek.
Sraz: v 8:30 na autobusové zastávce Veliš, Sedlečko, rozc. (v zatáčce před Veliší, bohužel nám bus z Louňovic nejede)
Návrat: v 15:20 do Louňovic (pojedeme z Nesper autobusem)
S sebou: roušku, vhodné oblečení a obuv do přírody, pláštěnku, skautský šátek (kdo má), batůžek se svačinou a pitím + prázdnou PET láhev na mošt, ešus/misku, lžíci, peníze na autobus (od 6 let věku, děti platí pouze čtvrtinu, takže do 10 Kč se určitě vejdeme)
V Nesperách navštívíme farmu, opečeme si něco na ohni (kdo chce, může si vzít na opečení buřt/chleba/jablko) a vylisujeme si mošt. Děkuji Honzovi Procházkovi, který nás svou farmou provede a naučí nás vyrobit mošt.

Prosím napište mi, jestli se vaše dítě výpravy zúčastní.
Těšíme se na společně strávený den!
Hanka a Jája Kociánovy

PS: Pokud můžete na smoštování věnovat jablka, přineste je prosím na pondělní schůzku benjamínků/středeční schůzku Lišek. Děkujeme!