Tábor – aktuality

Adresa na tábor:

Skautský tábor 3. oddílu Louňovice p. Bl.

pošta Benešov nad Černou 89

382 82  Benešov nad Černou

NÁVRAT Z TÁBORA:_V sobotu 25. 7. 2020 ve 14:38 do Olbramovic na nádraží

Je možné pohledy napsat i předem, dětem je předáme v dohodnuté dny. Děti budou rády, budou-li psaní od rodiny dostávat často (po třech či čtyřech dnech bez pošty už si stýskají)

Kontakt na vedoucího: Vít Kocián, tel. 737 561 632

Poznámky před odjezdem:

Větší zavazadla (kufry, krosny) můžete na Lhotu přinést v pátek odpoledne (po 16. hod.) nebo v sobotu ráno. Stavěcí četa je bude odvážet spolu s táborovým vybavením v sobotu po obědě. V neděli ráno budou ze Lhoty odjíždět dvě auta s dětmi – s sebou malý batůžek s jídlem a pitím a skautský šátek (kroj zabalte do kufru)

Uvítáme, vybavíte-li své děti k odjezdu na tábor nějakou domácí pečenou dobrotou.

Kapesné dejte dětem ne vyšší než 200 Kč. V průběhu tábora neplánujeme návštěvu města či jiné lokality, kde by děti utratily větší sumu peněz.

Poznámky – důležité:

Příjezd na tábor: nakonec jsme se rozhodli pro individuální dopravu dětí auty. Příjezd během nedělního dopoledne. Společné stravování začínáme večeří

Tábořiště se nachází v horách, v nadmořské výšce 770 m. Sbalte proto dětem opravdu teplý spacák a deku, ať jim není v noci zima

Hodit se bude taktéž účinný repelent, vzhledem k poloze tábořiště u rybníka a na louce očekáváme výskyt kousavých mušek, které mohou být pěkně otravné

Návrat z tábora: pojedeme hromadnou dopravou, detailní info včas zveřejníme

POZOR! V neděli 26. července proběhne v Louňovicích potáborové sušení stanů a úklid táborového vybavení. Vítáme každou pomocnou ruku z řad táborníků i příp. rodičů.